Kommunevalg 2017

Kandidater til kommunevalget 2017

1: Søren Wiborg
Viceborgmester – 61 år
Nørrebred 214
2625 Vallensbæk
Tlf. 24 88 09 11
wiborg@wibo.dk
2: Martin Nielson
Arbejdsmiljømedarbejder – 36 år
Vejlegårdsparken 4, 1-15
2665 Vallensbæk Strand
Tlf. 23 83 35 75
martinfhn@hotmail.com
3: Niels Karlsen
Tømrer på efterløn – 67 år
Gaunøvej 20
2665 Vallensbæk Strand
Tlf. 24 88 09 98
nielskarlsen@post.tele.dk
4: Niels Tønnesen
Proceskonsulent – 65 år
Kollerupvej 77,
2665 Vallensbæk Strand
Tlf. 20 30 70 01
nstnst@live.dk
5: Erdal Colak
Cand.scient.bibliotekar - 42 år
Vejlegårdsparken 8, st.tv.
2665 Vallensbæk Strand
Tlf. 24 88 09 14
erc@vallensbaek.dk
6: Anette Kjems Sandgreen
Social- og sundhedsassistent – 47 år
Albertslundvej 103, st.tv.
2625 Vallensbæk
Tlf. 22 80 66 32
Moranette@hotmail.com
7: Nina Lumby Pinto Ferreira
Læser til farmakonom – 26 år
Gammelgårds Alle 13, 1.
2665 Vallensbæk Strand
Tlf. 22 97 73 82
Ninalumby@gmail.com
8: Berit Bredelund Nielsen
Sekretær – 62 år
Hyttesvinget 13
2665 Vallensbæk Strand
Tlf. 27 43 54 36
berit.b.nielsen@gmail.com
9: Thomas R. Bennedsen
Kedelpasser – 52 år
Rosenfeldtvej 22 st. tv
2665 Vallensbæk Strand
Tlf. 23 74 65 28
fambennedsen@youmail.dk
10: Henning Boe
Selvstændig rådgiver – 68 år
Nørrebred 52
2625 Vallensbæk
Tlf. 40 41 59 41
henningboe@icloud.com
11: Claus Weichel
Ejendomsfunktionær – 52 år
Højstrupparken 44, st.th.
2665 Vallensbæk Strand
20 75 20 55
claus@hp44.dk
12: Susanne Voldfrom
Projektleder – 49 år
Rosenfeldtvej 22, 2. th.
2665 Vallensbæk Strand
Tlf. 20 68 27 15
susannevoldfrom@gmail.com
13: Peter Bertram
Operation Officer - 41 år
Bellishaven 9, 2625 Vallensbæk
Tlf. 50 90 90 21
E-mail: peter.bertram@live.dk
14: Lisbeth Schou
Pensionist – 65 år
Stærebo 30,
2665 Vallensbæk Strand.
Tlf. 22 56 55 59
schoumeister@gmail.com
Share Button